Jmenuji se Věra a je mi 60 let a zcela naplňuji pořekadlo „sportem k trvalé invaliditě“.

Sport se prolínal celým mým životem a doufám, že i bude, i když mi způsobil velmi bolestivé období. Na základě přetěžování organismu se ze mě stala železná žena. Můj závod o titul „železné lady“ začal v roce 2010 výměnou levého kolenního kloubu. V roce 2014 druhým kolenním kloubem a pořád to bylo málo. V roce 2018 jsem již byla donucena k radikálnímu zákroku a to tří jdoucích operací po sobě. Hned začátek roku jsem zahájila operací páteře, vzhledem k dlouhému odkládání došlo k poškození obou kyčelních kloubů a to nezvratně. Takže následovala v dubnu totální výměna jednoho kyčelního kloubu a v červenci následoval druhý kyčelní kloub.

Asi si dovedete představit v jakém stavu byla moje tělesná schránka. I přes veškeré mé úsilí a rehabilitační péči, která je hrazena pojišťovnou, se můj stav nelepšil tak jak bych potřebovala. Vyhledala jsem pomoc neziskové organizace Sociální Centrum, OÁZA z.s. Velmi ochotně za mnou dojížděli dobrovolníci z organizace Sociální Centrum, OÁZA z.s., kteří mě pomocí mobilní pulzní magnetoterapie pomáhali ke zlepšení mého zdravotního stavu.

Tímto bych jim chtěla velice poděkovat za jejich pochopení a práci, kterou dělají zadarmo. Jejich návštěvy u mě ještě neskončili a já se těším na každý den, protože přichází zlepšení. Sama jsem se proto rozhodla pravidelně přispívat, aby tato záslužná organizace měla možnost pomáhat dalším lidem. Jakmile se můj zdravotní stav zlepší chci se stát dobrovolníkem a pomáhat druhým tak jak mi pomohli dobrovolníci z „OÁZY“.

 

Sbírkové konto nejen na pomoc Věry 2901444038/2010, do poznámky uveďte Věra, aby Váš příspěvek mohl být předán právě jí.